Bizi Tanıyın

Hanlar Gyo 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, inşaat, doğalgaz, yazılım, turizm, gıda, otomobil, yurt içi ve yurt dışı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Hanlar Gyo, proje aşamasının başlangıcından itibaren, anahtar teslim süreçleri dahil olmak üzere geliştirme, inşaat ve inşaat üretimini takip eder. Hanlar Gyo, inşaat sektöründe düzenli olarak insan ve doğa ile ilgili kaliteli projeler geliştirmekte ve teknolojiyi müşterilerini memnun edecek şekilde en üst düzeyde güvene ulaşmak için kullanmaktadır.

Hanlar Gyo, Türkiye’nin içinde bulunduğumuz zaman ve gelecekte ihtiyacı olan yaşam biçimlerini ve kalitesini etkileyeceğine inanarak EduCity projesi ile farklı bir sektöre öncülük etmiş, güçlü bir marka yaratma yolunda ilk adımı atmıştır.

 

MİSYONUMUZ

Kurulduğumuz günden bu yana ağırlıklı olarak inşaat ve diğer sektörlerde faaliyet gösterdiğimiz projelerde her zaman daha iyisini tüm yönetmeliklere uygun olarak uyguluyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde yüksek kalite,güvenli ve yasal gerekliliklere uygun bir şekilde hizmete sunuyoruz.

 
VİZYONUMUZ

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider inşaat firması olmak.

 

Listeleri karşılaştır

Karşılaştırmak